logo
odlesk

Filmové líčení

Z mých bohatých zkušeností s televizí Nova,Prima atd. vím, že při filmovém líčení je třeba velmi dbát na celkovou korekci obličeje, jelikož kamera přidává 3-4 kilogramy navíc, ukáže veškeré nedokonalosti pleti. Rok jsem pracovala na pořadu Eso s Terezou Pergnerovou a v jejím pořadu jsem líčila různé hvězdy (Karla Gotta, Kelly Family, Terezu Pergnerovou a další)

MAKE-UP

Pro filmové líčení je dokonalé nanášení make-upu tou nejdůležitější věcí z celého filmového líčení. Musí být dokonale rozetřen do ztracena a používám i korektor pod oční víčka, okolo nosu a pod rty. Pak pudrem dosáhnu vysokého matu, který před kamerou je důležitý.

LÍČENÍ OČÍ

Například-KOUŘOVÉ LÍČENÍ

Hodí se především na plesy, foto líčení a filmové líčení, ale mám i některé zákaznice, které nosí kouřové léčení i v běžném životě. Kouřové
líčení je zaměřené na oči, ostatní líčení je třeba volit decentněji. Vyvaruji se toho, aby vám na řasách utkvěly žmolky. Také je důležité dát si pozor a nezapomenout a vnitřní černou, nebo tmavě hnědou linku. Obě oči při líčení stínů musí být stejné a dokonalé.

LÍČENÍ RTŮ

Volba rtěnky nebo lesku ke kouřovému líčení je vždy v jemných tónech, aby kontrast oči – pusa více vynikl. Volím buď světle tělovou nebo světle růžovou pro lesk na rty.


shadow reference_fotka
shadow reference_fotka
shadow reference_fotka
shadow reference_fotka
© Pavlína Beranová 2012