logo
odlesk

Svatební líčení

Svatební líčení provádím klientce (po vzájemné dohodě) s jednou zkouškou svatebního líčení v pohodlí jejího domova nebo kanceláře. Svatební líčení je určené pro vyjímečný den. Svatební líčení provádím s největší precizností, kladu důraz na jemnost, ale zároveň vysokou kvalitu tak, aby líčení ve svatební den vydrželo krásné po celou dobu oslav. Svatební líčení se musí přizpůsobit klientčině nárokům a zároveň doplňovat svatební šaty.

Každá žena chce být v ten svůj ,,Velký den“ krásná a dokonalá, proto vždy volím svatební líčení s jednou zkouškou předem, kterou si dohodnu s budoucí nevěstou tak měsíc předem a na které si dohodneme podrobnosti ohledně svatebního líčení a svatebních šatů, kombinovaných barevně se svatební květinou.

Líčení očí

Líčení očí na svatbu je čistě o tom aby nevěsta byla spokojená a propojily se dvě části požadavků, co požaduje nevěsta a jaká je má představa jako vizážistky. Překrásné líčení, jak jemně růžové, nebo hnědé, fialkové, modré jako nebe ….. nádherně podtrhne krásu svatebního líčení. Na závěr nalíčím řasy, které podtrhnou celkový efekt svatebního líčení.

Líčení rtů

Pokud jsou oči nalíčené jemně výrazně, je vhodné zvolit barvu rtů světlejší a naopak. Vždy kladu důraz na to aby oči a rty k sobě krásně ladili a vše působilo romanticky a lehce.

Make up

Začínám vždy malým ošetřením vaší pleti, pak nanáším podkladou saténovou bázi, která zaručí vašemu líčení delší trvanlivost a líčení se delší dobu pak neleskne. Potom nanáším make-up v barvě pleti, rovnoměrně do ztracena rozetřu na obličej a vše uzavřu kvalitním pudrem.

shadow reference_fotka
shadow reference_fotka
shadow reference_fotka
shadow reference_fotka
© Pavlína Beranová 2012