logo
odlesk

Fotografické líčení

Pokud se chystáte k fotografovi nebo potřebujete vizážistku na focení tzv.booku, kterým se prezentujete ve své modelingové agentuře budete potřebovat FOTO LÍČENÍ. To se skládá s líčení základního, přirozeného a výraznějšího, kde se meze barvám nekladou.

MAKE-UP

Na dokonale očištěnou pleť nanáším saténovou bázi, která zaručí,že vaše líčení vydrží déle a déle se i neleskne, pak nanesu make-up, který rovnoměrně rozetřu, bez chybiček a na závěr přepudruji. Pokud je pleť nekompaktní využiji tělového korektoru na zakrytí případných nerovností na pleti.

OČI

Nanáším stíny v přirozených barvách a postupně se během focení přidává na intenzitě barev, dle vašich nebo fotografových potřeb.               Vše pak podtrhnou dokonale nalíčené řasy.

RTY

U foto líčení kladu důraz na precizně nalíčené rty, protože u foto líčení je pak na finální fotce vidět i sebemenší chybička. Proto z počátku rty líčím jemněji výrazně, a poté se dávají tmavší odstíny. Při každém foto líčení předem konzultuji vše s vašimi představami a představami fotografa. Výsledek je pak o to dokonalejší.

shadow reference_fotka
shadow reference_fotka
shadow reference_fotka
© Pavlína Beranová 2012